יוחננוב שירותי ביוב 24/7 053-5510029
תפריט

שאיבת תא משאבות

אם גם אתם זקוקים לשירותי ביובית עקב בעיה כזו או אחרת.
אנו ממליצים לכם לפנות עוד עתה לחברת "שלום ביובית" המתמחה במגוון רחב של עבודות ביוב למיניהן.
שירותי החברה כוללים בין השאר:
פתיחת סתימות בלחץ גבוה, פתיחת סתימות בכיור, באסלה, בשירותים, במטבח ובאמבטיה, שאיבת בורות ביוב, שאיבת תא משאבות, צילום וניקוי קווי ביוב ועוד. היכנסו עוד עתה לאתר הבית של החברה והתרשמו מסל השירותים הרחב שיש לה להציע.

בין העבודות האחרונות שלנו

בעיות

סתימה מפסולת

הביוב הוא מערכת פתוחה אליהן ניתן להחדיר חומרים דרך בתי השימוש בבית. מערכות ביוב יכולות להיות ביתיות או תעשייתיות כאחד.יש צורך להימנע מהשלכת פסולת שעלולה להוביל לסתימות, לגלישות הביוב ולמגוון נזקים נוספים במסגרת הטיפול בשפכים. החומר הנפוץ ביותר שעלול להוביל לסתימה הוא מגבונים לחים שעשויים מבד ועל כן אינם מתפרקים והתוצאה היא סתימה קשה במערכת הניקוז.מעבר לכך אין להשליך לאסלה ניילונים, תחבושות היגייניות, מתכות, אבנים, שיירי מזון, סמרטוטים וכיוצא באלו.

בעיה בסילוק השפכים לביוב?

בעיה בסילוק מי השפכים יכולה להיגרם עקב לחץ מים נמוך וכאן יהיה צורך במשאבות מים. התופעה הזו בדרך כלל מאפיינת בנייני מגורים רבי קומות. חשוב לציין כי מערכת סילוק הביוב מהווה את אחת מהתשתיות החשובות ביותר בכל אזור שמעוניין ליהנות מאיכות חיים טובה ובריאה.היעדר תחזוקה נכונה וחוסר בשדרוג התשתית יכולים לגרום לאי אלו בעיות באופן סילוק השפכים וכתוצאה מכך ייווצרו חומרים רעילים מפגעים ומטרדים סביבתיים.

סתימה במשאבות?

שתי התקלות הנפוצות ביותר במשאבות ביוב הן סתימות ובעיות במערכת ובמנוע של המשאבות. סתימה במשאבות ביוב מתרחשת בעקבות החומרים המוצקים השונים שהמשאבה נדרשת לגרוס, מכאן קורה לעתים קרובות שחומרים כמו שורשים, עשבים, חצץ, אבנים וכיוצא באלו נתקעים במערכת, או לחילופין מערכת הגריסה עצמה ניזוקה ואי לכך מובילה להצטברות של החומרים השונים. במצבים מעין אלו יש צורך בתיקון מקצועי כדי לאתר את מקור הבעיה ולהשיב את פעולת המשאבה לתקינותה בהקדם.

נתקלתם בסתימה? זקוקים לשרותי ביובית? מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

053-5510029

פתרונות

גילוי הליקוי בצנרת

תקלות וליקויים בצנרת יכולים לבוא לידי ביטוי או בפיצוצים או בנזילות בלבד. לעתים קרובות הסימפטומים של הליקוי הם רטיבות בקירות. רק המחשבה על שבירת הקיר עשויה לגרום לבעל הבית להימנע מביצוע התיקון. אולם כיום ישנם פתרונות מתקדמים המאפשרים לזהות את מקור הבעיה בצורה יעילה הרבה יותר. ניתן למשל לבצע בחינה של המקום על ידי שימוש בציוד טכנולוגי אינפרא אדום, בדיקת הצינור על החדרה של מצלמה זעירה המאפשרת להבחין במה שקורה בתוכו, בדיקת בלון למציאת כשלי צנרת או בדיקות לחץ.

שאיבת בורות

שאיבת בורות מחייבת כוח אדם מקצועי בעל ציוד מקצועי ומתאים. ישנה אפשרות לעתים להביא לשחרורה של הסתימה ללא שאיבתם של מי הביוב על ידי החדרה של צינורות פלדה גמישים לתשתית הביוב על מנת להביא לפירוק של מקור הסתימה ולאפשר מחדש את זרימתם התקינה של מי הביוב. שאיבת בורות ביוב היא פעולה שנדרשת באופן הכרחי במקרים מסוימים ונעשית לרוב על ידי משאיות ביובית שבכוחן לשאוב כמויות אדירות של מי ביוב במהירות.

יצירת ואקום בעוצמה רבה

על ידי הפחתת הלחץ בכיוון השאיבה, כל משאבה למעשה מייצרת לחץ הפוך.אולם ומכיוון שמשאבות ביוב אינן מייצרות ואקום, אלא מצמצמות בלבד את הלחץ בכיוונן, הלחץ המתקבל הוא נמוך להבדיל לכל לחץ אחר אשר מופעל מכיוון פתח הצנרת. פתיחת סתימות בלחץ מים היא האפשרות העדיפה במצבים מעין אלו. מים לא ניתנים לדחיסה ומהרגע שבו ממלאים את החלל הריק שבין פתח הצנרת למקור הסתימה, הפעלה של כל לחץ מים נוסף יועבר ישירות עד למקור הסתימה ובעוצמה מאד גבוהה.

אמצעים

צילום קווי ביוב

קווי ביוב הם קווי צנרת ארוכים מאד כאשר המרחק בין פתח אחד למשנהו עשוי להגיע אף לכמה מאות מטרים או קילומטרים.הבעיה מתחילה כאשר בקווי הביוב מתחילות להיווצר תקלות שאין ביכולתנו להגיע אליהן או לעמוד על היקפן. הצורך בציוד מתקדם פה הוא הכרחי, אחת מהאפשריות היעילות ביותר נעשית על ידי צילום קווי ביוב. שיטת עבודה זו נועדה לאפשר בחינה של קווי הביוב למרחקים עצומים של מאות מטרים. במערכת הצילום ישנו מסך ופנס רב עוצמה, מצלמה קטנה על גבי צינור ארוך עם רמת גמישות בינונית שתאפשר לו לנוע בחופשיות בתוך קווי הביוב.

משאית ביובית

משאית ביובית מיועדת הן עבור תחומים הקשורים לביוב והן עבור תחומים שונים ואחרים בתעשייה. עוצמת המשאבות המותקנות על הביובית מאפשרת לה לבצע שאיבות עבור כל תערובת נוזלים המכילה פסולת אורגנית, שומנים, שמנים טבעיים וסינתטיים וכו'. תערובות מעין אלו נמצאות במפעלי זיקוק, מפעלים כימיים, מוסכים, מפעליו מזון ועוד. שירותי ביובית משמשים בדרך קבע גם מפעלים המחזיקים בתחומם בורות, רקב, בורות ספיגה ובורות שמנים.

פתיחת סתימות בלחץ

הפרקטיקה של פתיחת סתימות בלחץ נחשבת לאחת מהיעילות ביותר בתחום הביוב אם היעילה ביותר. חשוב להיעזר באנשי מקצוע במסגרת התהליך האמור משום שלחץ המים הפועל על גורם הסתימה פועל גם על הצנרת במקביל וטרם תחילת העבודה ישנו צורך לבחון את הצנרת כדי לוודא שפתיחת הסתימה לא תוביל לנזקים בצנרת עצמה. פתיחת סתימות בלחץ מים מאפשרת להגביר את הלחץ לממדים גבוהים יותר מלחץ המים הרגיל בדירה על ידי משאבות מים הדוחסות מים בכמויות גדולות ובלחץ גבוה אל הצנרת.

ניקוי תא משאבות

תא משאבות הוא אמצעי שנועד לפתור כל סתימה באופן קל ומהיר. מדובר למעשה במשאבה מאד חזקה בקנה מידה תעשייתי שמסוגלת לשחרר גם את הסתימות הקשות והחמורות ביותר תוך כמה דקות בודדות בלבד. ניתן לעשות שימוש בתא משאבות כאשר ישנה סתימה בצורה נקודתית או על בסיסי קבוע. שימוש קבוע לרוב מאפיין מפעלים הנדרשים באופן תדיר לבצע שאיבות של חומרים שונים. תא משאבות להבדיל מאמצעי שאיבה אחרים וסטנדרטיים מיועד לשחרר סתימות המכילות פסולת תעשייתית לרבות שומנים טבעיים וסינתטיים.

לעיתים, בעיקר לצרכים תעשייתיים, אנחנו צריכים הרבה יותר מאשר שאיבה רגילה.
לפעמים הביוב נסתם הן בפסולת אורגנית רגילה והן בפסולת תעשייתית כגון שומנים טבעיים וסינתטיים.
במקרים כאלה, אין מנוס מלהשתמש בפתרון שאיבה רציני יותר, כגון שאיבת תא משאבות.

תא משאבות היא למעשה משאבה חזקה במיוחד בסדר גודל תעשייתי, אשר תוכל לפתור בקלות ובמהירות כל סתימה, גם אם מדובר בסמיתה חמורה וקשה במיוחד שלא ניתן היה לפתור בשום אמצעי אחר.
כל זה, יקרה תוך דקות ספורות בלבד.
בתא המשאבות ניתן להשתמש באופן נקודתי כאשר יש סתימה, או לחלופין על בסיס קבוע במפעלים בהם יש צורך בשאיבה מתמדת של חומרים שונים.

גלריית תמונות - עבודות