יוחננוב שירותי ביוב 24/7 053-5510029

ניקוי קווי ביוב וצנרת

בקווי הביוב שלנו זורמים עוד אין ספור חומרים, חפצים ופסולת שאינם אמורים לזרום בהם.

ביוב הוא תערובת של מים עם פסולת אורגנית מסיסה, כל חומר, חפץ או פריט אחרים המגיעים לקווי הביוב, אינם אמורים להגיע אליהם והם אינם נחשבים ביוב.

בפועל, אנו נוטים להתייחס לביוב כאל ערוץ טוב להיפטר ממנו מכל מיני פריטי פסולת קטנים כגדולים, שהרי הביוב מאפשר לנו לזרוק פסולת באסלה בבית, ולשלוח אותו מאות קילומטרים הרחק מאיתנו באמצעות תשתית הביוב.

מעוניין בשירות מקצועי ומהיר של ניקוי ביוב וצנרת?

חייג עכשיו ונגיע אליך תוך שעה: 053-5510029 ☎

בעיות

סתימה בביוב?

סתימות בביוב הן פועל יוצא של השלכת פסולת אורגנית וחומרים בלתי מסיסים כמו למשל מגבונים לחים שמשליכים לאסלה, תחבושות היגייניות, שיירי מזון ושאריות צבע לאחר עבודות שיפוצים בבית, מי שטיפה הכוללים חומרי ניקוי כאלה ואחרים, שומנים, שמנים טבעיים או שמנים סינתטיים וכדומה.

ריח רע?

הסימפטומים של ריח רע יכולים לבוא לידי ביטוי ברטיבות בקיר, נפיחויות או כתמי עובש על הקיר, בעיות בניקוז וריחות רעים בתוך הדירה ובסביבתה. כמובן שכול אלו פוגעים מאד באיכות החיים של הדיירים ועל כן חשוב מאד לפנות אל גורמים מקצועיים במהירות האפשרית כדי למנוע תרחישים חמורים יותר בעתיד כמו הצפות.

סתימה מפסולת

סתימה מפסולת יכולה להיגרם מהשלכה של חומרים דוגמת מגבונים לחים או בדים אחרים שאינם מסוגלים להתפרק היטב ולעבור בקלות במערכת הביוב. סתימות המתרחשות במפעלים תעשייתיים, במוסדות ציבוריים וכיוצא באלו הן בדרך כלל פועל יוצא של השלכת שמנים סינתטיים או טבעיים אל הביוב שמפרים את פעילותו התקינה של הביוב.

נתקלתם בסתימה? זקוקים לשרותי ביובית? מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!


פתרונות

טיפול וניקוי הצנרת

חשוב מאד לדאוג לבצע את הניקוי בצורה תדירה כדי להבטיח את תקינותה של תשתית הביוב על ידי כך שתישאר פתוחה ופנויה בכל עת. ניקוי ביוב הוא תהליך שנעשה לרוב על ידי שימוש במשאיות ביובית הכוללות משאבות רבות עוצמה שמסוגלות למעשה לשאוב כל פסולת או תערובת נוזלים שהיא.

חומרים כימיקלים לניקוי

בעיות בביוב מלוות בכל מיני תסמינים חלקם צוינו לעיל. בנוסף יתכן כי בדירה יחלו להופיע שיוניים ביציבות ובצבע של המרצפות עקב תקלות בתשתית הביוב או בעבוע של מים שעולים מן הרצפה. בסוף החודש קרוב לוודאי דיירי הדירה יקבלו חשבון מים מנופח וחריג מן הרגיל. ניתן לעשות שימוש בחומרי ניקוי כימיקלים לפתיחת סתימות בביוב אך רצוי להימנע מחומרים רעילים דוגמת אבקות למיניהם ולעשות שימוש במקום בנוזלים ידידותיים לסביבה.

שאיבת בורות ביוב

שאיבת בורות ביוב היא משימה מורכבת המחייבת כוח אדם מקצועי שיודע כיצד לתפעל ציוד מתאים לכך. ישנם מקרים בהם אפשר לשחרר את הסתימה בבור הביוב ללא שאיבתם של מי הביוב אלא על ידי החדרת צינורות פלדה אל תשתית הביוב במטרה להביא לפירוק גורם הסתימה ולאפשר למי הביוב לזרום מחדש בצורה תקינה וחלקה. שאיבת בורות ביוב נדרשת כאשר ישנו צורך בשאיבה של כמויות מאד גדולות של מי ביוב במהירות ועוצמה גבוהה במיוחד. שאיבת בורות ביוב נעשית על ידי משאיות ביובית לרוב.

ניקוי של כל מה שלא אמור להגיע למערכת הביוב

בבית אלו יכולים להיות מגבונים, שמן בישול שאין לנו דרך אחרת להיפטר ממנו, צבע שנשאר אחרי צביעת הבית וכדומה.

במפעלים שונים מדובר בעיקר בשמנים סינתטיים, שומנים מן החי ושמנים טבעיים בהם נעשה שימוש בתהליכי ייצור.

ומגיעים בסופו של דבר אל מערכת הביוב המורכב מאין ספור קווי ביוב המשתלבים ומתמזגים זה בזה.

אחרי שאמרנו את כל זה, קל להבין מדוע ניקוי קווי ביוב הוא לא רק שירות נדיר.

אלא פעולה שיש לבצע באופן תדיר על מנת להבטיח שתשתית הביוב תישאר פתוחה ופנויה בכל עת, ותוכל לבצע את תפקידה המקורי בשיא היעילות.

ניקוי באמצעות משאיות ומשאבות ביוב

תהליך הניקוי של קווי ביוב מתבצע באמצעות משאיות ביובית עליהן מותקן מיכל ניקוז ענק ואליו מחוברות משאבות ביוב גדולות ורבות עוצמה.

משאבות אלה מוחדרות אל קווי הביוב ומבצעות שאיבה של כל מה שנמצא שם פשוט כמשמעו.

משאבות אלה כל כך חזקות עד כדי כך שהן מסוגלות לשאוב גם מוצקים, חפצים ופריטים שאינם אמורים להימצא בתוך קווי ביוב.

להזמנות וייעוץ ללא עלות לחץ כאן

להזמנות וייעוץ ללא עלות

חייג אלינו: 053-5510029

או השאר פרטים ונחזור אליך תוך זמן קצר: