יוחננוב שירותי ביוב 24/7 053-5510029
תפריט

ביובית ברעננה

מוסכים רבים בעיר עושים שימוש בשירותי ביובית ברעננה, שירותים במסגרתם מגיעה אליהם משאית ביובית אחת למספר ימים או שבועות, לפי הגדרה מראש, ומבצעת שאיבה של כל השמן מבור השמן הייעודי. כמו כן, שירותי ביובית ברעננה מסופקים גם על בסיס של שירותי חירום במצבים של נזילת שמן מבור השמן, או כמובן בכל מקרה של הצפת ביוב בבית או בעסק.

זקוקים לסיוע או ייעוץ? חייגו עכשיו או השאירו פרטים - אנו זמינים 24/7!!!053-5510029

תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה תמונה של עבודות הביובית ברעננה

מתן פתרונות ביוב מתקדמים

רעננה היא אמנם עיר בעלת אזור תעשייה המאופיין בחברות הייטק רבות, אך בעיר פעילים גם לא מעט מפעלים, מוסכים ובתי עסק אחרים המייצרים פסולת על בסיס קבוע מעצם פעילותם היצרנית או פעילותם העסקית. כך למשל, מוסך פשוט מתעסק בכל יום עם כמויות גדולות של שמן מנוע, שמן גיר, שמן בלמים וכדומה. כל כמויות השמן הללו מגיעות בסופו של דבר לבורות ספיגה ייעודיים בשטח המוסך. את השמן יש לפנות באמצעות משאבה רבת עוצמה המסוגלת להתמודד עם הסמיכות הגבוהה של השמן, ועם כמויות השמן הגדולות, אנחנו ביוחננוב שירותי ביוב מחזיקים משאיות ביובית זמינות לכל בעית ביוב ברעננה.

קצת על רעננה

תושבים: 71,686 שנת הקמה: 1922 שטח: 14,820 דונם

מרחב השירותים שלנו באזור רעננה