יוחננוב שירותי ביוב 24/7 053-5510029
תפריט

ביובית בחדרה

במסגרת שירותי ביובית בחדרה תגיע אליכם משאית ביובית עם צוות עובדים מיומן ומנוסה, שיבצעו שאיבה יסודית של כל הפסולת האורגנית הנוזלית הנדרשת, בין שהיא מרוכזת בבור ייעודי, ובין שהיא מפוזרת על פני השטח, בחוץ או בתוך המבנה. מגוון האמצעים העומדים כיום לצורך שאיבת ביוב ופסולת אורגנית נוזלית הוא רחב, ומאפשר התאמה של אמצעי שאיבה שונים, לסוגים שונים של פסולת לרבות ביוב, שמן, שומן וכדומה.

יש תקלה בביוב בחדרה או באזור? צרו איתנו קשר053-5510029

ביובית צהובה עם צינור לחץ שאיבת בור ביוב ביובית גדולה ברחוב בחדרה צילום אחורי של ביובית צהובה צינור לחץ בחברת אקים בחדרה ביובית צהובה בחניון תת קרקעי משאבית ביובית בחניון עבודת טיפול בחנות האנגר בחדרה

מגוון אמצעים לשאיבת ביוב

אם יש לכם מפעל מזון, או מוסך בעיר חדרה ואתם זקוקים לשירותי שאיבה של בורות שומן, בורות ביוב או שאיבה של כל פסולת אורגנית אחרת בפורמט נוזלי, תוכלו ליצור קשר עם חברת יוחננוב המספקת שירותי ביובית בחדרה, ולסכם על פינוי סדיר של פסולת אורגנית המצטברת במהלך העבודה השוטפת של המפעל או המוסך שלכם. אין צורך במציאת חברה שמקום מושבה בעיר חדרה, ותוכלו למצוא חברה המספקת שירותים בכל אזור המרכז והשרון, ואשר תגיע אליכם על פי הזמנה בהתראה של יום עבודה אחד.

מפת אזור כיסוי השירותים שלנו בשרון